środa, 9 kwietnia 2014

Pierwszy Pościk ! :3

Siemka !
To nie jest mój pierwszy blog , wręcz przeciwnie. Miałam ich dużo , ale zawsze po 2-3 dniach usuwałam  bo mi się nie podobały . Myślę , że z tym będzie inaczej . Jak widać to mój pierwszy post więc opowiem trochę o sobie. Nazywam się Julia i mam 15 lat. Interesuje się fotografiom .Moim marzeniem jest mieć sklep internetowy z zaprojektowanymi  przez siebie ciuchami. Jestem Kwiatonator ,Saszanator i Beliebers. Możecie mnie hejtować ale ja mam to gdzieś.Do  zobaczenia ;D
http://lovemomentsworld.tumblr.com/
http://ask.fm/juliuszgajuszcezar234


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz